MICRO RING / EASY LOOP

Vlasy k prodloužení metodou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiové kvality za nízké ceny. Pravé lidské vlasy k prodlužování o délce 40,50 a 60cm, kdy váha pramene je 0,5g, nebo 0,7g. Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů doporučujeme použít 100-200 pramenů. Vlasové prameny jsou již plně připraveny k prodlužování, obsahují ...

Vlasy k prodloužení metodou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiové kvality za nízké ceny. Pravé lidské vlasy k prodlužování o délce 40,50 a 60cm, kdy váha pramene je 0,5g, nebo 0,7g. Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů doporučujeme použít 100-200 pramenů. Vlasové prameny jsou již plně připraveny k prodlužování, obsahují micro ring (kroužek) i vlákno pro snadnou aplikaci. Kroužky jsou s protiskluzovou úpravou. Alternativně máme v nabídce také příslušenství i kroužky s vnitřní vrstvou silikonu. Tato metoda prodloužení vlasů nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo, proto je šetrná. Na naší pobočce v Brně si můžete touto metodou nechat vlasy také velmi levně prodloužit.

More

MICRO RING / EASY LOOP There are 74 products.

Subcategories

  • Micro ring / Easy Loop...

    The Micro Ring is generally considered to be the smallest and most undetectable hair extension method. There is also no heat required to attach these hair extensions. 40cm - 16 inches.

  • Micro ring / Easy Loop...

    The Micro Ring is generally considered to be the smallest and most undetectable hair extension method. There is also no heat required to attach these hair extensions. 50cm - 20 inches.

  • Micro ring / Easy Loop...

    The Micro Ring is generally considered to be the smallest and most undetectable hair extension method. There is also no heat required to attach these hair extensions. 60cm - 24 inches.

per page
Showing 1 - 18 of 74 items
Showing 1 - 18 of 74 items