Výhody nákupu u nás

Proč zákaznice nakupují právě u nás?

Garance nejvyšší kvality vlasů za nejnižší cenu na trhu. 100% pravé lidské vlasy evropského typu REMY. Používáme nejmodernější technologie a postupy zpracování vlasů zaručující jejich perfektní vlastnosti a vzhled. Poskytujeme doživotní záruku na pravost vlasů.

K objednávkám clip in setů dostanete jako dárek ZDARMA clip sponky, které prodlužují životnost vlasů.

Veškeré zboží z nabídky našeho eshopu máme skladem. Doručení do 24 hodin. Objednávky, které obdržíme do 14:00 odesíláme ještě tentýž den a hned následující den je zboží u Vás (platí pro všední dny). Pokud odešlete objednávku o víkendu, expedujeme ji v pondělí a v úterý je na dané adrese.

U nás máte možnost výměny (barva, délka, struktura, metoda apod.) nebo vrácení zakoupeného produktu v původním stavu do 14-ti dnů a následné vrácení částky za zboží na přání zákazníka (peníze jsou zaslány na účet do 14-ti dnů).

Na naší pobočce v Brně nabízíme také prodloužení vlasů metodou clip in, tape in a micro ring za velmi nízké ceny. Barvu vlasů, délku i hustotu Vám rádi pomůžeme vybrat přímo na naší prodejně před aplikací, stačí tedy jediná návštěva a můžete odejít s krásnými dlouhými a hustými vlasy.

Zboží si můžete vybrat a zakoupit také osobně na naší pobočce v Brně - Řečkovicích a to i bez předchozí objednávky. Platby při osobních odběrech je možné provádět ale pouze hotově.

Provozní doba Po-Pá 9:00-18:00.

Poradenství při výběru vhodného odstínu a metody prodloužení poskytujeme ZDARMA a je naprostou samozřejmostí. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na info@vlasy-k-prodlouzeni.cz, nebo na tel. +420 776 605 477.

Staňte se našimi fanoušky na facebooku a vyhrávejte řadu hodnotných cen.

Garantujeme Vám seriózní nákup a zákaznický servis. Náš e-shop je ověřen množstvím spokojených zákazníků a řadou recenzí na Heurece během uplynulých let.

Pro objednávky, které obdržíme během pátku, Vám můžeme nabídnout také expresní doručení v sobotu dopoledne. Tuto službu provozuje Česká pošta.

Zboží zasíláme i na Slovensko a do ostatních zemí. Expedice probíhá každý všední den.