Připevňování clip vlasů a další informace

Clip-in vlasy fungují na principu clip in hřebínků. Zjednodušeně - jde o malé nenápadné sponky našité na zadních stranách clip in vlasových pásů. Tyto sponky obsahují silikonový proužek zabraňující sklouznutí i při větší tělesné zátěži (např. tanec, sport, apod.).

V prvé řadě popřemýšlejte o vhodném rozmístění clip in na Vaší hlavě. Klasický set obsahuje 8 různě širokých pásů clip in vlasů a je jen na Vás kam který pás umístíte. Připevňovat vlasy k prodloužení budete od spodu až nahoru. Uchopte větší množství vlasů tak, aby ve spodní části hlavy vznikla pěšinka. Vlastní vlasy můžete u kořínků v této pěšince natupírovat a nalakovat pro pevnější uchycení. Vezměte libovolný clip in pás, sponky zasuňte do pěšinky a přiklapněte. První pás prodloužených vlasů máte uspěšně připnutý, takže nad ním popusťte trochu vlasů, aby se opět vytvořila pěšinka, dále pak postupujte naprosto stejně jako u prvního clip in pásu a to až na vrcholek hlavy. Posledním krokem je správné začesání. Na vršku hlavy Vám zbylo menší množství vlastních vlasů, spusťte je přes nejsvrchnější clip in pás a sčešte všechny vlasy dohromady. Nakonec je vhodné vlasy jemně přelakovat, aby Vám případná nepřízeň počasí neodkrývala clip ni pás pod vlasy. Celá tato aplikace zabere jen 5-10 minut.

Clip in prodlužování patří k nejšetrnějším metodám, jenž současný trh nabízí. Nicméně, navzdory své šetrnosti, metoda někdy v ženách vyvolává pochybnosti o tom, zda nebude časově náročné každý den ráno vlasy nasazovat a večer opět sundávat, ale opravdu NE! První připínání ve Vás může vyvolat smíšené pocity, jestli clip in vlasy byly dobrou volbou, po čase ovšem poznáte spolu s rostoucími zkušenostmi, jak jednoduchá jejich aplikace je. Připínání zabere jen několik málo minut a ty stojí za to obětovat, když se Vám pak otevřou nové možnosti v úpravě vlasů a Vaše proměna bude maximálně úspěšná.

Jste-li v oblasti prodlužování nováčkem a chcete si napoprvé vlasy nechat odborně aplikovat, máte tuto možnost na naší pobočce v Brně. Ohledně objednání pište na info@vlasy-k-prodlouzeni.cz, nebo volejte na +420 608 756 776. Více se dočtete zde.